The ad E-Z-GO Golfcar RXV golf cart for sale by auction has been sold and is not included in the search!
1/55
Fuel:
electro
Overall dimensions:
2.3 m × 1.15 m × 1.75 m
Axles
Number of axles:
2
Tyre size:
18x8.50-8
More details
Colour:
green
Repor och slitage finns enligt bilderReparationer och/eller förbättringar:Inga kända reparationer har genomförtsService:Information saknas
Däck: Carlisle 18x8.50- 8
Antal nycklar: 1
Fordonsstatus: Avställd
Senaste godkända besiktning: 20090425
Längd (mm): Ca 2300
Bredd (mm): Ca 1150
Höjd (mm): Ca 1750
Information om lasthjälp: Ramp finns ej på plats
drifttid: Finns ej
bränsle: EL
CE-märkt
laddare